ورود قدرتمند شاخص کل به کانال 1.5 میلیون واحدی / صف خرید میلیاردی خساپا پس از بازگشایی

به گزارش خبرور، در پایان معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل بورس تهران با رشدی 2.2 درصدی با قدرت وارد کانال یک میلیون و 500 هزار واحدی شد. این در حالی بود که عملکرد شاخص کل هم‌وزن امروز نیز بهتر از شاخص کل بود.

در جریان معاملات امروز که ارزش معاملات حدود 16 هزار میلیارد تومان بود، سه نماد شستا، فارس و خودرو بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس داشتند. همچنین سه گروه خودرویی، بانکی و فراورده‌های نفتی همانند هفته گذشته بیشترین ارزش معاملات امروز را نیز به خود اختصاص دادند.

معاملات امروز فرابورس نیز در حالی با رشد 2.1 درصدی شاخص این بازار به پایان رسید که ارزش معاملات با رشد نسبت به روز گذشته 7 هزار میلیارد تومان به ثبت رسید. در این بازار نیز مارون، آریا و کگهر بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص داشتند.

بازار سهام در حالی امروز معاملات خود را پایان داد که از ابتدای بازار سمت تقاضا بسیار قدرتمندتر از سمت عرضه بود اما در دقایق پایانی معاملات، فشار عرضه کمی بیشتر شد و بسیاری از نمادهای شاخص‌ساز صف‎های خرید خود را عرضه کردند. همچنین دو نماد وغدیر و خساپا که به دلیل نوسان قیمت 50 درصدی متوقف بودند، امروز بازگشایی شدند.

مهمترین اتفاقات امروز بورس را در این ویدئو مشاهده کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.