تاریخ انتشار فصل سوم سریال Cobra Kai یک هفته جلو افتاد

نتفلیکس اعلام کرد که فصل سوم سریال Cobra Kai یک هفته زودتر و در اولین روز سال ۲۰۲۱ از این سرویس استریم منتشر خواهد شد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ انتشار فصل سوم سریال Cobra Kai (کبرا کای) تغییر کرده است. فصل سوم این سریال اکشن در ابتدا قرار بود در تاریخ ۸ ژانویه ۲۰۲۱ (۱۹ دی) از نتفلیکس منتشر شود، اما اکنون نتفلیکس اعلام کرده که تاریخ انتشار فصل سوم سریال کبرا کای یک هفته جلو افتاده و اکنون قرار است در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۲۱ (۱۲ دی) منتشر شود که این تاریخ مصادف با اولین روز سال جدید میلادی است و درواقع طرفداران سریال Cobra Kai می‌توانند جمعه هفته آینده فصل سوم این سریال را تماشا کنند. جان هورویتس، جاش هلد و هیدن اسلوسبرگ، وظیفه ساخت سریال Cobra Kai را بر عهده دارند.

رالف ماکیو، ویلیام زبکا، زولو مریجونیا، تنر بیوکانن، کورتنی هنگلر، مری ماوسر و اد اسنر، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Cobra Kai حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین نتفلیکس پیش از این از تمدید سریال کبرا کای برای فصل چهارم نیز خبر داده بود که این اتفاق البته خیلی هم غافلگیر کننده نبود. ماه خرداد امسال خبری منتشر شد مبنی بر اینکه شبکه یوتیوب در نظر ندارد تا سریال Cobra Kai را برای یک فصل دیگر تمدید کند و بنابراین پس از فصل سوم، این سریال لغو خواهد شد. پس از آن نتفلیکس حق پخش این سریال را خریداری و اعلام کرد که فصل سوم این سریال قرار است از این سرویس استریم منتشر شود.

پس از آن دو فصل اول سریال Cobra Kai در اواخر تابستان امسال از نتفلیکس منتشر و خیلی سریع به یکی از پر بیننده‌ترین برنامه‌های اورجینال این سرویس استریم محبوب تبدیل شد. طبق گفته نیلسن، کاربران نتفلیکس در آمریکا نزدیک به ۷ هزار دقیقه به تماشا دو فصل اول سریال Cobra Kai در ۵ هفته ابتدایی انتشار آن اختصاص داده‌اند. نتفلیکس براساس معیار خودش که شامل تماشای دو دقیقه از یک سریال یا فیلم می‌شود، نیز می‌گوید که ۵۰ میلیون کاربر این سرویس استریم به تماشای ۲ فصل اول سریال Cobra Kai در ماه اول انتشار آن روی این سرویس استریم پرداخته بودند.

نظرات بسته شده است.