آنها بهترین زوج تاریخ لیگ برتر هستند؟/عکس

آنها بهترین زوج تاریخ لیگ برتر هستند؟/عکس

ورزش سه نوشت: هری کین و سون هیونگ مین عملکرد فوق العاده ای در دیدار مقابل آرسنال ارائه دادند.

تاتنهام در دربی لندن در نیمه اول در شرایطی با برتری ۰-۲ به رختکن رفت که شاید تنها دو موقعیت خطرناک روی دروازه توپچی ها خلق کرد، اما شم گلزنی فوق العاده سون هیونگ مین و هری کین باعث تبدیل به گل شدن همان دو موقعیت شد.

در دقایق ابتدایی بود که سون هونگ مین با یک ضربه فنی و فوق العاده از سمت چپ موفق شد دروازه برند لنو را باز کند. در دقیقه ۴۵ نیز این بار روی پای سون بود که هری کین با یک ضربه استادانه به طاق دروازه موفق شد گل دوم را به ثمر برساند.

هری کین در ۱۱ بازی در این فصل دهمین پاس گل فصل خود در لیگ برتر را ارسال کرد. هیچ بازیکنی در تاریخ به جز مسوت اوزیل در لباس آرسنال در فصل ۱۶-۲۰۱۵ موفق به ثبت چنین رکوردی نشده بود. سون هیونگ مین و هری کین اکنون در به ثمر رسیدن ۳۱ گل در لیگ برتر در لباس تاتنهام نقش آفرینی ترکیب کرده اند که این زوج را بعد از دیدیه دروگبا و فرانک لمپارد با ۳۶ گل در رتبه دوم تاریخ قرار داده است.

جالب اینجاست ۱۱ گل از این ۳۱ گل در فصل جاری به ثمر رسیده است. هری کین با گلزنی در دیدار امروز مقابل آرسنال با ۱۱ گل و بالاتر از امانوئل آدبایور ۱۰ گله، به بهترین گلزن تاریخ دربی لندن تبدیل شد.

گل هری کین برابر آرسنال گل شماره ۲۵۰ او در دوران حرفه ایش در عرصه باشگاهی و ملی (۲۰۲ گل برای تاتنهام، ۳۲ گل در لباس تیم ملی انگلیس، ۹ گل برای میلوال، ۵ گل در تیم لیتون اورینت و ۲ گل با پیراهن لستر) و همچنین صدمین گل او در بازی های خانگی برای تاتنهام در همه رقابت ها بود.

۲۵۵ ۲۵۲

کد خبر 1463459

برچسب‌ها

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.